گروه محصولات
محصولات
مطالب و اخبار
ویدئوها

تازه ترین مطالب

اندیشکده مطالعات یهود؟ اندیشکده خوشایند یهود

اندیشکده مطالعات یهود؟ اندیشکده خوشایند یهود 1396/8/7

از آن روی به این مسئله اشاره می‏کنم که مخالفان پورپیرار اکنون توانسته‏اند برای خود نقطه اشتراکی پیدا کنند. آن نقطه اشتراک، مصادره نتایج تحقیقات «ناصر پورپیرار» و حذف نام او به نفع فعالیت‏های تبلیغاتی غیر بنیان اندیشانه می‏باشد. چنین وصلتی را به دوستداران یهود تبریک می‏گویم و یقیناً یهودیان از این رویکرد بسیار استقبال خواهند نمود و نتایج بسیار مهم دیگری در آینده نزدیک خود را نشان خواهد داد.

اخذ مجوز نشریه بنیان اندیشی

اخذ مجوز نشریه بنیان اندیشی 1396/4/27

بلاخره انتظارها نتیجه داد... توانستیم مجوز انتشار فصل نامه ای با عنوان بنیان اندیشی را اخذ نماییم.

تاسیس موسسه بنیان اندیشی 1395/4/12

موسسه بنیان اندیشی به ثبت رسید.

اطلاعیه(2)

اطلاعیه(2) 1395/4/11

به اطلاع همراهان همیشگی «حق و صبر» می رساند : مؤسسه بنیان اندیشی به ثبت رسمی رسیده است. مسئولیت بنده چاپ آثار استاد، ترجمه آن ها به زبان های عربی و انگلیسی و پیگیری مسئله حقه بازی های فرهنگی و تاریخی یهود علیه مردم منطقه ما در سطح بین‌الملل می باشد. و البته پروژه های تحقیقاتی بنیان اندیشی نیز در کنار آن ادامه خواهد داشت. مجموعه یادداشت های برآمدن مردم، در سه جلد به شکل پی دی اف در سایت حق و صبر قرار داده شده است. جلد سوم آن توسط استادهرگز ویرایش و چاپ نشده بود و برای اولین بار در اختیار دوستان قرار گرفته است. برای دریافت خود مجموعه یادداشت ها و همچنین «جزوه های ناریا» می توانید با ایمیل حق و صبر تماس بگیرید.

وبسایت ویکی ناریا

وبسایت ویکی ناریا راه اندازی شد 1395/3/23

کسانی که با مباحث بنیان اندیشی به تازگی آشنا می شوند از طریق آدرس: wikinaria.info می توانند به صفحه ویکی ناریا وارد شده و با مباحث جمع بندی شده و آثار و نتایج و نقطه نظرات استاد پورپیرار درباره تاریخ و فرهنگ ایران و جهان آشنایی پیدا کنند.

اطلاعیه(1)

اطلاعیه(1) 1394/9/8

پروژه های بعدی نیز به صورت اطلاعیه به زمان مناسب با دوستان درمیان گذاشته خواهد شد.